Take Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1407/AME 1407/FUM 1407/NAT 1407/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Kumiko je oslavou japonského remeselného umenia, ktorého príkladom sú zložité vzory modelu Take. Tieto panely, inšpirované tradičnými technikami, ctia dedičstvo a zároveň prijímajú súčasné inovácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme: Spojenie tradície a modernosti

Panely Take z kolekcie Kumiko symbolizujú plynulé spojenie tradície a moderného dizajnu. Vďaka zmesi prírodného duba, fumovaného duba, amerického orecha alebo dubovo-saténovej čiernej farby je každý panel ukážkou podstaty japonského spracovania dreva.

Remeselná a materiálová dokonalosť - panely Take sú vyrobené precízne a majú robustnú základnú vrstvu z drevenej dyhy, ktorá zabezpečuje stabilitu. Vylepšené 12 mm čiernou medzivrstvou MDF ponúkajú odolnosť a vyváženosť. Dokončené transparentným matným F/R lakom vyžarujú nadčasovú eleganciu.

Pozdvihnite svoj priestor pomocou panelov Take

Rozmery: Panely Take sú precízne spracované, majú rozmery 2400x600x13,2 mm a poskytujú optimálne pokrytie pre interiérové projekty.

Pokrytie plochy: S rozmermi 2400x600 mm sa každý panel rozprestiera na ploche 1,44 m², čo je vhodné pre rôzne priestorové usporiadania a dizajnové koncepcie.

Balenie: Pohodlné balenie: 2 panely v krabici, čo uľahčuje efektívnu manipuláciu a prepravu a zabezpečuje celkové pokrytie 2,88 m² v krabici.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kumiko kolekcia
Program: Kumiko Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: