Komaki Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1398/AME 1398/FUM 1398/NAT 1398/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kumiko je starobylá japonská technika, pri ktorej sa zložito tkajú drevené tyče a vytvárajú sa rozmanité vzory bez klincov alebo kovových častí. Kolekcia drevených panelov Kumiko vzdáva hold tejto tradícii a spája dedičstvo s modernou technológiou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme Komaki: Svedectvo o tradícii

Panely Komaki, ktoré sú svedectvom japonskej remeselnej zručnosti, stelesňujú podstatu značky Kumiko. Panely Komaki, inšpirované tradičnými vzormi, prezentujú harmonické rozloženie drevených prútov a ponúkajú nadčasovú eleganciu každému priestoru.

Remeselná a materiálová dokonalosť

Starostlivo spracované na dosiahnutie odolnosti - panely Komaki sa môžu pochváliť vrchnou vrstvou vyrobenou z prvotriednych materiálov, ako je prírodný dub, fumigovaný dub, americký orech alebo dub saténový čierny. Tieto panely, podopreté robustnou 12 mm medzivrstvou z čiernej MDF a základnou vrstvou z drevenej dýhy pre vyváženosť, sú dokončené transparentným matným F/R lakom, ktorý zaručuje dlhú životnosť a krásu.

Optimálne rozmery pre všestranné aplikácie - panely Komaki sú starostlivo vyrobené tak, aby spĺňali potreby rôznych aplikácií a zároveň zabezpečovali jednoduchú manipuláciu a inštaláciu. Tu sú podrobné špecifikácie:

Rozmery: Každý panel Komaki má rozmery 2400 mm (dĺžka) x 600 mm (šírka) x 13,2 mm (hrúbka), čo ponúka dostatočné pokrytie pre interiérové projekty.

Pokrytie plochy: S rozmermi 2400 x 600 mm sa každý panel Komaki rozprestiera na ploche 1,44 m², čo je vhodné pre rôzne priestorové usporiadania a dizajnové koncepcie.

Balenie: Komaki panely sú pohodlne balené po 2 paneloch v krabici a uľahčujú efektívnu manipuláciu a prepravu. Tento dizajn balenia zabezpečuje celkové pokrytie 2,88 m² v jednej krabici, čo zvyšuje pohodlie pri inštalácii.

Tieto špecifikácie zdôrazňujú dôkladné technické a praktické hľadisko, vďaka ktorému sú panely Komaki vynikajúcou voľbou pre architektov, dizajnérov a majiteľov domov, ktorí hľadajú kvalitu a jednoduchosť vo svojich projektoch.

Pozdvihnite svoj priestor s panelmi Komaki - ponorte sa do nadčasovej krásy a remeselného spracovania panelov Komaki z kolekcie Kumiko. Vďaka bezproblémovému spojeniu tradície a modernosti panely Komaki pozdvihnú každý interiérový priestor a dodajú vášmu okoliu sofistikovanosť a charakter.

Dodatočné parametre

Kategória: Kumiko kolekcia
Program: Kumiko Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: