Kobe Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1410/AME 1410/FUM 1410/NAT 1410/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

V srdci tradičného japonského remesla je technika Kumiko, pri ktorej sa drevené tyče prepletajú a vytvárajú zložité vzory bez klincov alebo kovových častí. Toto majstrovstvo, založené na presnom nastavení drážok a uhlov, nachádza svoju modernú poctu v kolekcii drevených panelov Kumiko.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dedičstvo v spojení s modernou dômyselnosťou - dedičstvo spoločnosti Kumiko žije ďalej v kolekcii drevených panelov Kumiko, ktorá spája tradičnú konštrukciu vzorov s modernou technológiou. Medzi jej hviezdne modely patrí Kobe, ktorý je stelesnením tohto spojenia dedičstva a inovácií.

Objavte Kobe: Kobeiko: Svedectvo umeleckého majstrovstva

Panely Kobe z kolekcie Kumiko prezentujú fascinujúce rozloženie drevených prútov, ktoré sú ozvenou zložitých vzorov tradičnej značky Kumiko. Každý panel, vyrobený s precíznosťou a starostlivosťou, je svedectvom umeleckého majstrovstva, ktoré je vlastné japonskému spracovaniu dreva.

Remeslo na vyššej úrovni - Podstata panelov Kobe spočíva v ich starostlivej konštrukcii. Vrchná vrstva z prírodného duba, fumigovaného duba, amerického orecha alebo duba saténovo čierneho vyžaruje eleganciu, zatiaľ čo 12 mm čierna medzivrstva z MDF a základná vrstva z drevenej dyhy zabezpečujú štrukturálnu integritu a vyváženosť.

Panely Kobe, povrchovo upravené transparentným matným F/R lakom, vyžarujú nadčasovú krásu a sofistikovanosť.

Rozmery: Každý panel Kobe s rozmermi 2400 x 600 x 13,2 mm ponúka dostatočné pokrytie pre rôzne aplikácie.

Plošné pokrytie: S rozmermi 2400x600 mm pokrýva každý panel plochu 1,44 m².

Balenie: Panely Kobe sú výhodne balené po 2 paneloch v krabici a ponúkajú celkové pokrytie 2,88 m², čo uľahčuje manipuláciu a inštaláciu.

Pozdvihnite svoj priestor s panelmi Kobe - ponorte sa do elegancie a remeselného spracovania panelov Kobe z kolekcie drevených panelov Kumiko. Či už zdobia steny, stropy alebo nábytok, panely Kobe vdýchnu každému priestoru nadčasový šarm japonského drevárskeho dedičstva, umocnený modernými technológiami.

Dodatočné parametre

Kategória: Kumiko kolekcia
Program: Kumiko Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: