Deko Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1374/AME 1374/FUM 1374/NAT 1374/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Art Deco, symbol nadčasovej elegancie, vznikol vo Francúzsku tesne pred prvou svetovou vojnou a spôsobil revolúciu vo výtvarnom umení, architektúre a dizajne. Stelesňovalo luxus, pôvab a pokrok, pričom sa v ňom moderné štýly spájali s dôkladným remeselným spracovaním a bohatými materiálmi. Kolekcia Neo Art Deco vzdáva hold tejto ikonickej ére a oslavuje jej ducha inovácie a sofistikovanosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Remeselné spracovanie a bohatstvo panelov Deko - Panely Deko z tejto kolekcie vystihujú podstatu veľkoleposti a optimizmu štýlu Art Deco. Vyrobené s precíznosťou a jemnosťou, majú vrchnú vrstvu z prvotriedneho prírodného duba, fumovaného duba, amerického orecha alebo duba saténovo čierneho, doplnenú robustnou 12 mm čiernou medzivrstvou z MDF a základňou z drevenej dyhy pre stabilitu. Tieto panely, povrchovo upravené transparentným matným F/R lakom, vyžarujú auru nadčasovej elegancie a rafinovanosti.

Pohodlné rozmery a balenie pre jednoduché použitie - Panely Deko čerpajú inšpiráciu z hnutia Art Deco a prezentujú zložité geometrické vzory a bohaté textúry, ktoré zachytávajú podstatu tohto vplyvného obdobia.

Vzorovaná geometria: Panely Deko sa vyznačujú zložitými geometrickými vzormi, ktoré odrážajú ikonické motívy tohto hnutia.

Pokrytie plochy: Každý panel s rozmermi 2400 × 600 × 13,2 mm pokrýva plochu 1,44 m², čím ponúka prispôsobivosť pre rôzne interiérové priestory.

Jednoduchá inštalácia: Pohodlné balenie s 2 panelmi v krabici umožňuje bezproblémovú inštaláciu, ktorá zaručuje celkové pokrytie 2,88 m² na jednu krabicu.

Panely Deko: Deko: spojenie tradície s modernosťou - Pozdvihnite svoj priestor pomocou panelov Deko z kolekcie Neo Art Deco. Stelesňujú ducha zlatého veku Art Deco, dodávajú každému interiéru nádych nadčasovej sofistikovanosti a pôvabu a odrážajú optimizmus a vieru tejto éry v lepšiu budúcnosť. Zažite pôvab Art Deco s panelmi Deko, kde sa tradícia stretáva s modernou v dokonalej harmónii.

Dodatočné parametre

Kategória: Neo Art Deco kolekcia
Program: Neo Art Deco
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: