Wide Stripe Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1434/AME 1434/FUM 1434/NAT 1434/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Japandi stelesňuje podstatu trendu Japandi a spája škandinávsku jednoduchosť s japonskou eleganciou, čím vytvára harmonické spojenie štýlov. Táto jedinečná estetika vytvára nadčasový pôvab, ktorý bez námahy dopĺňa rôzne motívy domáceho interiéru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prémiový materiál a elegantná povrchová úprava - Vrchná vrstva panelov Wide Stripe sa môže pochváliť prémiovými materiálmi, ako je prírodný dub, fumovaný dub, americký orech alebo dub saténový čierny, ktoré dodajú každému prostrediu nádych sofistikovanosti a tepla. Tieto panely, vyrobené s dôkladným dôrazom na detail, prezentujú prirodzené vzory a textúry dreva, čím vytvárajú vizuálne ohromujúce pozadie pre akýkoľvek interiérový priestor. Transparentná matná povrchová úprava F/R lakom zvýrazňuje bohatosť dreva a zároveň poskytuje ochranu proti opotrebovaniu, čím zaručuje dlhotrvajúcu krásu a odolnosť.

Rozmery: S rozmermi 2400 x 600 x 13,2 mm ponúka každý panel Wide Stripe dostatočnú veľkosť na prispôsobenie sa rôznym potrebám interiérového dizajnu a poskytuje všestranné využitie na rôzne účely.

Pokrytie plochy: Panely Wide Stripe pokrývajú plochu 1,44 m² na jeden panel a poskytujú rozsiahle pokrytie, ktoré umožňuje bezproblémovú integráciu do priestorov rôznych veľkostí. Či už sa tieto panely používajú na akcentové steny, priečky alebo celoplošné obklady, ponúkajú flexibilitu a prispôsobivosť.

Balenie: Panely Wide Stripe sú pohodlne balené po 2 paneloch v krabici a zabezpečujú jednoduchú manipuláciu a prepravu. Táto konfigurácia balenia zjednodušuje proces inštalácie, vďaka čomu je efektívna a bezproblémová pre domácich majstrov aj profesionálnych inštalatérov.

Trvalo udržateľná a odolná konštrukcia - Vyrobené na masívnej čiernej MDF doske sú panely Wide Stripe nielen estetické, ale aj ekologické a odolné. Hladký brúsený povrch poskytuje elegantný a rafinovaný vzhľad, zatiaľ čo robustná konštrukcia zaručuje stabilitu a dlhú životnosť. Drevená dyha použitá v týchto paneloch, ktorá pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, je certifikovaná ako trvalo udržateľná, čo z nich robí ekologicky uvedomelú voľbu pre spotrebiteľov, ktorí sa starajú o životné prostredie. Vďaka odolnej konštrukcii a odolnosti voči suchým podmienkam sú navyše panely Wide Stripe vhodné na širokú škálu interiérových aplikácií, čím zaručujú dlhoročný spoľahlivý výkon a radosť z používania.

Dodatočné parametre

Kategória: Japandi kolekcia
Program: Japandi Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: