Chita Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1392/AME 1392/FUM 1392/NAT 1392/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Zachovanie umenia kumiko - Kumiko je cenené japonské remeslo, pri ktorom sa zložito tkajú drevené tyče a vytvárajú sa rôzne vzory bez klincov alebo kovových častí. Táto stará technika sa spolieha na presné nastavenie drážok a uhlov, aby sa vytvorili zložité výrazy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tradícia v spojení s modernou inováciou - kolekcia drevených panelov Kumiko vzdáva hold tomuto tradičnému umeleckému umeniu a spája dedičstvo s modernou technológiou. Tieto panely, inšpirované eleganciou značky Kumiko, ponúkajú modernú interpretáciu klasických vzorov a spájajú tradičné remeslo s pokrokom súčasnosti.

Preskúmajte panely Chita - panely Chita, výrazný model v kolekcii Kumiko, stelesňujú spojenie tradície a inovácie. Panely Chita čerpajú inšpiráciu z tradičných vzorov Kumiko a vykazujú podmanivé rozloženie drevených prútov, čím vytvárajú estetiku, ktorá rezonuje s nadčasovou eleganciou.

Vynikajúca konštrukcia panelov Chita - Precízne vyrobené panely Chita majú vrchnú vrstvu vyrobenú z prvotriednych materiálov, ako je prírodný dub, fumovaný dub, americký orech alebo dub saténový čierny. Tieto panely, podopreté robustnou 12 mm medzivrstvou z čiernej MDF a základnou vrstvou z drevenej dýhy pre vyváženosť, sú dokončené transparentným matným F/R lakom, ktorý zaručuje odolnosť a krásu.

Technické špecifikácie panelov Chita - Panely Chita sú precízne navrhnuté tak, aby spĺňali rôzne požiadavky na použitie a zároveň zabezpečovali jednoduchú manipuláciu a inštaláciu. Tu sú uvedené podrobné technické údaje:

Rozmery: Každý panel Chita má dĺžku 2400 mm, šírku 600 mm a hrúbku 13,2 mm, čo ponúka dostatočné pokrytie pre interiérové projekty.

Pokrytie plochy: S rozmermi 2400 x 600 mm pokrýva každý panel Chita plochu 1,44 m², čo je vhodné pre širokú škálu priestorov a dizajnových konceptov.

Balenie: Panely Chita sú pohodlne balené po 2 paneloch v krabici, čo uľahčuje efektívnu manipuláciu a prepravu. Táto konfigurácia balenia poskytuje celkové pokrytie 2,88 m² na jednu škatuľu, čo zaručuje pohodlie a jednoduchosť pri inštalácii.

Tieto technické špecifikácie podčiarkujú dôkladné remeselné spracovanie a praktické dizajnové prvky, vďaka ktorým sú panely Chita optimálnou voľbou pre architektov, dizajnérov a majiteľov domov, ktorí hľadajú kvalitu a pohodlie vo svojich projektoch.

Zažite nadčasovú sofistikovanosť - ponorte sa do nadčasovej elegancie panelov Chita z kolekcie Kumiko. Vďaka bezproblémovému spojeniu tradície a modernosti panely Chita pozdvihnú akýkoľvek interiérový priestor a dodajú vášmu okoliu sofistikovanosť a šarm.

Dodatočné parametre

Kategória: Kumiko kolekcia
Program: Kumiko Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: