Infinity Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1437/AME 1437/FUM 1437/NAT 1437/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Japandi stelesňuje spojenie škandinávskej jednoduchosti a japonskej elegancie a je stelesnením podstaty trendu Japandi. Táto jedinečná kombinácia vytvára nadčasovú estetiku, ktorá sa bez problémov začlení do rôznych štýlov bytového zariadenia a ponúka harmonickú rovnováhu medzi modernosťou a tradíciou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špičkové remeselné spracovanie a odolnosť - Dekoratívne panely sú vyrobené na masívnej čiernej MDF doske s hladkým brúseným povrchom a vyznačujú sa špičkovým remeselným spracovaním a odolnosťou. Ich robustná konštrukcia zaisťuje odolnosť v suchých podmienkach interiéru, čím zaručuje dlhodobý výkon a trvalú krásu v priebehu času.

Bezproblémová inštalácia - Vďaka rýchlej a jednoduchej inštalácii ponúkajú dekoračné panely pohodlie bez toho, aby sa znížila ich funkčnosť. Vďaka presným rozmerom 2400 × 600 × 13,2 mm každý panel bez problémov zapadne na svoje miesto.

Predstavujeme panely Infinity - Ako súčasť kolekcie Japandi sú panely Infinity stelesnením sofistikovanosti a všestrannosti. Tieto panely, ktoré sú k dispozícii vo variantoch vrchnej vrstvy, ako je prírodný dub, fumovaný dub, americký orech alebo dub saténový čierny, vyžarujú eleganciu a teplo a obohatia každé prostredie interiéru.

Rozmery: Každý panel Infinity z kolekcie Japandi má rozmery 2400x600x13,2 mm, čo poskytuje dostatočnú plochu na premenu interiéru s eleganciou a štýlom.

Pokrytie plochy: Panely Infinity pokrývajú plochu 1,44 m² na jeden panel a ponúkajú veľkorysé pokrytie pre rôzne dizajnové aplikácie, čím zabezpečia, že každý kút vášho priestoru bude obohatený o sofistikovaný vzhľad.

Balenie: Panely Infinity sú pohodlne balené po 2 paneloch v krabici a sú navrhnuté na jednoduchú manipuláciu a prepravu. Toto premyslené balenie zjednodušuje proces inštalácie, či už ste profesionálny inštalatér alebo domáci majster, a zabezpečuje bezproblémový zážitok od začiatku až do konca.

Dodatočné parametre

Kategória: Japandi kolekcia
Program: Japandi Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: