Mid Century Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1428/AME 1428/FUM 1428/NAT 1428/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Japandi stelesňuje spojenie škandinávskej jednoduchosti a japonskej elegancie a ponúka nadčasovú estetiku, ktorá sa ľahko kombinuje s rôznymi štýlmi interiéru. Výsledkom tohto inovatívneho spojenia dizajnových filozofií sú čisté línie, minimalizmus a pocit pokoja, ktorý obohatí každý obytný priestor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysokodolná konštrukcia - Tieto panely vyrobené na masívnej čiernej MDF doske s hladkým brúseným povrchom sa vyznačujú výnimočnou odolnosťou a pružnosťou. Základná vrstva z drevenej dyhy poskytuje dodatočnú stabilitu a protiváhu, čím zabezpečuje dlhodobý výkon aj v suchých interiérových podmienkach. Vďaka tejto robustnej konštrukcii sú panely vhodné na širokú škálu aplikácií, od akcentových stien až po nábytkové komponenty.

Inštalácia bez námahy - Inštalácia panelov Mid Century z kolekcie Japandi je hračka.

Rozmery: Vďaka presným rozmerom 2400 × 600 × 13,2 mm panely Mid Century dokonale zapadajú do každého interiéru a vytvárajú celistvý a ucelený vzhľad.

Pokrytie plochy: Každý panel pokrýva plochu 1,44 m², čím poskytuje dostatočné pokrytie pre rôzne dizajnové aplikácie, od akcentových stien až po nábytkové kusy, čím zvyšuje estetickú príťažlivosť priestoru.

Balenie: Panely Mid Century sú pohodlne balené po 2 paneloch v krabici a umožňujú jednoduchú manipuláciu a prepravu, čím zjednodušujú proces inštalácie pre domácich majstrov aj profesionálnych inštalatérov. Tento prístup k baleniu zabezpečuje efektívnu logistiku a minimalizuje riziko poškodenia počas prepravy, čím zaručuje bezproblémový priebeh od dodania až po inštaláciu.

Pozdvihnite svoj priestor na vyšší level - Premeňte svoj interiér pomocou panelov Mid Century z kolekcie Japandi. Či už aktualizujete jednu miestnosť, alebo sa púšťate do väčšieho dizajnového projektu, tieto panely ponúkajú dokonalú rovnováhu štýlu, funkčnosti a jednoduchej inštalácie. Zažite nadčasovú eleganciu a všestrannosť dizajnu Japandi s panelmi Mid Century.

Dodatočné parametre

Kategória: Japandi kolekcia
Program: Japandi Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: