Swirl Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1425/AME 1425/FUM 1425/NAT 1425/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Japandi je stelesnením súčasného dizajnového trendu, ktorý spája čisté línie škandinávskej estetiky s nadčasovou sofistikovanosťou japonského dizajnu. Toto spojenie vytvára harmonickú rovnováhu medzi funkčnosťou a eleganciou, čoho výsledkom je všestranný vzhľad, ktorý sa bez problémov začlení do rôznych štýlov interiéru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyrobené pre odolnosť - Tieto panely vyrobené na masívnej čiernej MDF doske majú hladký brúsený povrch, ktorý zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Sú odolné voči náročnému používaniu v interiéri a zachovávajú si svoju celistvosť aj v suchých podmienkach. Základná vrstva vyrobená z drevenej dyhy poskytuje dodatočnú stabilitu a protiváhu, čím zvyšuje celkovú kvalitu panelov.

Rýchla a jednoduchá inštalácia - Inštalácia dekoračných panelov Japandi je vďaka ich užívateľsky prívetivému dizajnu hračkou. Vďaka presným rozmerom 2400x600x13,2 mm každý panel bez problémov zapadne na svoje miesto a ponúka bezproblémovú inštaláciu. Pohodlne balené s 2 panelmi v krabici sa s nimi ľahko manipuluje a prepravujú, čo umožňuje rýchlu a efektívnu inštaláciu v akomkoľvek priestore.

Predstavujeme panely Swirl - Medzi výrazné modely kolekcie Japandi patrí panel Swirl, ktorý má vrchnú vrstvu vyrobenú z prémiových materiálov, ako je prírodný dub, fumovaný dub, americký orech alebo dub saténový čierny.

Rozmery: Panely v modeli Swirl kolekcie Japandi sú starostlivo vyrobené s presnými rozmermi 2400x600x13,2 mm. To zaručuje bezproblémové prispôsobenie a bezproblémovú integráciu do akéhokoľvek interiérového priestoru.

Pokrytie plochy: Každý panel Swirl pokrýva plochu 1,44 m², čo ponúka veľkorysé pokrytie pre rôzne dizajnové aplikácie. Či už sa tieto panely používajú ako obklady stien, akcenty nábytku alebo dekoratívne prvky, poskytujú dostatočnú plochu na zvýšenie estetickej príťažlivosti každej miestnosti.

Balenie: Pre väčšie pohodlie sú panely Swirl balené po 2 paneloch v krabici. Tento premyslený dizajn balenia zjednodušuje prepravu, manipuláciu a inštaláciu, takže je ideálny pre domácich majstrov aj profesionálnych inštalatérov. S celkovým pokrytím 2,88 m² v jednej krabici tieto panely zabezpečujú efektívne využitie priestoru a materiálov.

Dodatočné parametre

Kategória: Japandi kolekcia
Program: Japandi Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: