Arrow Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1419/AME 1419/FUM 1419/NAT 1419/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

V našej kolekcii, ktorá je súčasťou trendu Japandi, sa plynulo spája moderný štýl škandinávskeho dizajnu v polovici storočia s nadčasovou eleganciou japonskej estetiky. Toto inovatívne spojenie vytvára jedinečnú kombináciu sofistikovanosti a funkčnosti a ponúka všestranné riešenie pre moderné interiéry.

Detailné informácie

Podrobný popis

Remeselné spracovanie a trvanlivosť - Naše panely sú vyrobené na masívnej čiernej MDF doske a vykazujú bezkonkurenčné remeselné spracovanie a trvanlivosť. Hladký brúsený povrch zaručuje odolnosť proti opotrebovaniu, vďaka čomu sú vhodné na použitie v suchých interiérových podmienkach. Táto robustná konštrukcia zaručuje dlhotrvajúci výkon a poskytuje spoľahlivé riešenie pre interiérové aplikácie.

Bezproblémová inštalácia - Vďaka rýchlej a jednoduchej inštalácii ponúkajú naše panely pohodlie aj funkčnosť. Tieto panely sú ideálne na rôzne interiérové projekty a zvyšujú estetickú príťažlivosť každého priestoru.

Predstavujeme model Arrow - Medzi našu výnimočnú ponuku patrí model Arrow, ktorý sa vyznačuje vrchnými vrstvami vyrobenými z prírodného duba, fumigovaného duba, amerického orecha alebo dubu saténovo čierneho.

Rozmery: Panely Arrow sa môžu pochváliť presnými rozmermi 2400x600x13,2 mm, ktoré sa dokonale hodia pre rôzne interiérové aplikácie. Tieto štandardné rozmery zaručujú kompatibilitu a všestrannosť pri inštalácii.

Pokrytie plochy: Každý panel Arrow pokrýva pôsobivú plochu 1,44 m², čím ponúka dostatočné pokrytie na zvýšenie estetického vzhľadu akéhokoľvek priestoru. Veľkorysá plocha umožňuje bezproblémovú integráciu do obytného aj komerčného prostredia.

Balenie: Panely Arrow sú pohodlne balené po 2 paneloch v krabici a sú navrhnuté tak, aby sa s nimi ľahko manipulovalo a prepravovali. Toto premyslené riešenie balenia zaručuje, že panely dorazia na miesto určenia bezpečne a spoľahlivo pripravené na inštaláciu.

Pozdvihnite svoj priestor s Japandi - Premeňte svoj interiér sofistikovanosťou a šarmom našich panelov Arrow z kolekcie EDO Japandi. Zažite dokonalú harmóniu štýlu a funkčnosti, pretože tieto panely sa bez problémov začlenia do akejkoľvek dizajnovej schémy a vytvoria nadčasovú a elegantnú atmosféru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: