Arbor Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1431/AME 1431/FUM 1431/NAT 1431/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Japandi, inšpirovaná rozvíjajúcim sa trendom Japandi, mení predstavu o dizajne interiéru tým, že plynulo spája ikonické moderné prvky škandinávskej estetiky polovice storočia s nadčasovou eleganciou, ktorá je vlastná princípom japonského dizajnu. Panely Arbor sú vrcholom tohto harmonického spojenia a ponúkajú podmanivý vizuálny príbeh, ktorý prekračuje tradičné hranice a oslovuje súčasný duch doby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Estetická harmónia a nadčasový vzhľad - panely Arbor sú stelesnením čistých línií, nenápadnej elegancie a minimalistického šarmu charakteristického pre japonský štýl. Tieto panely, vyrobené s dôkladným dôrazom na detail, vyžarujú atmosféru sofistikovanosti a rafinovanosti, ktorá bez problémov dopĺňa nespočetné množstvo štýlov domáceho interiéru. Ich nadčasová príťažlivosť zaručuje, že zostanú univerzálnou a trvalou voľbou pre interiéry, ktoré hľadajú nádych decentného luxusu.

Remeselné spracovanie a odolnosť - Panely Arbor, vyrobené na robustnej masívnej čiernej MDF doske, sa môžu pochváliť bezkonkurenčnou trvanlivosťou a odolnosťou. Hladký brúsený povrch dodáva na dotyk príjemnú kvalitu, zatiaľ čo základná vrstva drevenej dyhy zaisťuje štrukturálnu integritu a stabilitu. Tento starostlivý konštrukčný proces zaručuje, že panely Arbor vydržia náročné každodenné používanie, vďaka čomu sú trvalou investíciou do každého interiéru.

Bezproblémová inštalácia - panely Arbor sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie používateľa a ponúkajú bezproblémový proces inštalácie.

Rozmery: Presnosť je pri paneloch Arbor prvoradá - každý z nich má rozmery 2400 × 600 × 13,2 mm, čo zaručuje dokonalé prispôsobenie a bezproblémovú integráciu do akéhokoľvek priestoru. Pokrytie plochy: S každým panelom pokrývajúcim plochu 1,44 m² poskytujú panely Arbor dostatočné pokrytie na zdobenie stien, stropov alebo iných povrchov, čo umožňuje všestranné dizajnové aplikácie.

Balenie: Panely Arbor sú balené po 2 paneloch v jednej krabici a ponúkajú celkové pokrytie 2,88 m² v jednej krabici, čo uľahčuje pohodlnú manipuláciu a prepravu a zároveň zjednodušuje proces inštalácie pre profesionálov aj domácich majstrov.

Vylepšite svoj interiér - S možnosťami vrchnej vrstvy vrátane prírodného duba, fumovaného duba, amerického orecha alebo dubovo-saténovej čiernej ponúkajú panely Arbor univerzálne plátno na vyjadrenie individuálnych štýlových preferencií. Pozdvihnite svoj interiér s panelmi Arbor z kolekcie EDO Japandi, v ktorej sa spája remeselné spracovanie, funkčnosť a estetický dojem, aby ste vytvorili priestory, ktoré inšpirujú a potešia.

Dodatočné parametre

Kategória: Japandi kolekcia
Program: Japandi Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: