Diamond Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1354/AME 1354/FUM 1354/NAT 1354/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Neo Art Deco vzdáva hold nadčasovému štýlu Art Deco, ktorý vznikol vo Francúzsku pred prvou svetovou vojnou. Táto éra symbolizovala luxus, pôvab a technologický pokrok a spájala modernosť s remeselnou zručnosťou. Kolekcia EDO Neo Art Deco, hoci má korene v tradičných japonských umeleckých vplyvoch, stelesňuje ducha a lesk hnutia Art Deco.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme Diamond: Moderná interpretácia - panely Diamond z kolekcie Neo Art Deco ponúkajú moderný pohľad na ikonický štýl Art Deco. Panely Diamond, inšpirované geometrickými motívmi a luxusnými materiálmi tejto éry, vyžarujú sofistikovanosť a eleganciu a dodajú každému priestoru nádych pôvabu.

Remeselné spracovanie a materiálová dokonalosť - panely Diamond majú vrchnú vrstvu vyrobenú z prvotriednych materiálov, ako je prírodný dub, fumigovaný dub, americký orech alebo dub saténový čierny, doplnenú robustnou 12 mm čiernou medzivrstvou z MDF a základnou vrstvou z drevenej dyhy, ktorá zabezpečuje stabilitu. Tieto panely sú dokončené transparentným matným F/R lakom a sú ukážkou najlepšieho remeselného spracovania a pozornosti venovanej detailom.

Prijatie tradície s moderným nádychom - Panely Diamond v kolekcii Neo Art Deco ctia podstatu Art Deco, zároveň však spájajú tradičné remeselné spracovanie s moderným dizajnom. Zložité vzory a bohaté materiály odrážajú ducha éry Art Deco a ponúkajú nostalgickú a zároveň modernú estetiku pre interiérové priestory.

Rozmery: Každý panel Diamond má dĺžku 2400 milimetrov, šírku 600 milimetrov a hrúbku 13,2 milimetra, čo poskytuje značné pokrytie pre rôzne aplikácie.

Pokrytie plochy: Pri týchto rozmeroch každý panel pokrýva plochu 1,44 metra štvorcového, čo zabezpečuje dostatočné pokrytie pre projekty interiérového dizajnu rôznych veľkostí a rozsahov.

Balenie: Pre pohodlnú manipuláciu a inštaláciu sú panely Diamond balené po 2 paneloch v krabici. Táto konfigurácia balenia ponúka celkové pokrytie 2,88 metra štvorcového na jednu škatuľu, čo uľahčuje efektívnu prepravu a skladovanie.

Pozdvihnite svoj priestor s panelmi Diamond - Zažite nadčasový pôvab štýlu Art Deco s panelmi Diamond z kolekcie EDO Neo Art Deco. Vďaka spojeniu tradície a modernosti tieto panely dodajú každému interiéru sofistikovanosť a štýl, zachytávajúc podstatu minulej éry a zároveň zahŕňajúc ducha pokroku a lesku.

Dodatočné parametre

Kategória: Neo Art Deco kolekcia
Program: Neo Art Deco
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: