Jaba Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1383/AME 1383/FUM 1383/NAT 1383/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Zachovanie japonského remeselného umenia - Kumiko, starobylá japonská technika, zložito prepletá drevené tyče a vytvára rôzne vzory bez použitia klincov alebo kovových častí. Táto tradičná metóda sa spolieha na presné nastavenie drážok a uhlov na vytvorenie zložitých výrazov, ktoré stelesňujú podstatu japonskej umeleckej zručnosti a presnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Modernizácia remesla Kumiko - Kolekcia drevených panelov Kumiko vzdáva hold tejto osvedčenej technike a zároveň využíva moderné technológie. Tieto panely, inšpirované eleganciou Kumiko, ponúkajú modernú interpretáciu klasických vzorov a spájajú tradičné remeslo s pokrokom dneška.
Predstavujeme Jaba: Symbol umeleckého majstrovstva

Panely Jaba, významný model kolekcie Kumiko, stelesňujú spojenie tradície a inovácie. Panely Jaba, ktoré čerpajú inšpiráciu z tradičných vzorov Kumiko, vykazujú podmanivé rozloženie drevených prútov a vytvárajú estetiku, ktorá rezonuje s nadčasovou eleganciou.

Odhalenie konštrukcie panelov Jaba - Precízne vyrobené panely Jaba majú vrchnú vrstvu vyrobenú z prémiových materiálov, ako je prírodný dub, fumovaný dub, americký orech alebo dub - saténovo čierny. Tieto panely, podopreté robustnou 12 mm čiernou medzivrstvou z MDF a základnou vrstvou z drevenej dyhy pre vyváženosť, sú dokončené transparentným matným F/R lakom, ktorý zaručuje odolnosť a krásu.

Technické špecifikácie panelov Jaba - Panely Jaba sú starostlivo vyrobené tak, aby spĺňali požiadavky rôznych aplikácií a zároveň zabezpečovali jednoduchú manipuláciu a inštaláciu. Tu sú podrobné technické údaje:

Rozmery: Každý panel Jaba má rozmery 2400 mm (dĺžka) x 600 mm (šírka) x 13,2 mm (hrúbka), čo ponúka dostatočné pokrytie pre interiérové projekty.

Pokrytie plochy: S rozmermi 2400 x 600 mm pokrýva každý panel Jaba plochu 1,44 m², čo je vhodné pre širokú škálu priestorov a dizajnových konceptov.

Balenie: Jaba uľahčujú efektívnu manipuláciu a prepravu, sú pohodlne balené po 2 panely v krabici. Táto konfigurácia balenia poskytuje celkové pokrytie 2,88 m² na jednu škatuľu, čo zaručuje jednoduchosť pri inštalácii.

Zažite nadčasovú sofistikovanosť - ponorte sa do nadčasovej elegancie panelov Jaba z kolekcie Kumiko. Vďaka bezproblémovému spojeniu tradície a modernosti panely Jaba pozdvihnú každý interiérový priestor a dodajú vášmu okoliu sofistikovanosť a šarm.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kumiko kolekcia
Program: Kumiko Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: