Chrysler Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1380/AME 1380/FUM 1380/NAT 1380/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Art Deco, symbol trvalej elegancie a optimizmu, vznikol vo Francúzsku pred prvou svetovou vojnou a zanechal nezmazateľnú stopu vo výtvarnom umení, architektúre a dizajne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxus a pokrok - Art Deco predstavuje luxus, pôvab a pokrokové myslenie a spája modernú estetiku s vynikajúcim remeselným spracovaním a luxusnými materiálmi.

Pocta Art Deco - Kolekcia Neo Art Deco vzdáva hold tejto ikonickej ére a zachytáva jej ducha inovácie a sofistikovanosti.

Predstavujeme panely Chrysler - Medzi vrcholy kolekcie patria panely Chrysler, ktoré vyžarujú esenciu vznešenosti a rafinovanosti Art Deco.

Prémiová konštrukcia - Každý panel Chrysler je precízne vyrobený a má vrchnú vrstvu z prírodného duba, fumovaného duba, amerického orecha alebo dubu saténovo čierneho, spojenú s robustnou 12 mm čiernou medzivrstvou z MDF.

Panely Chrysler sú dokončené transparentným matným F/R lakom a môžu sa pochváliť bezchybným povrchom, ktorý zvýrazňuje prirodzenú krásu drevenej dyhy.

Všestranné použitie

Rozmery: Každý panel Chrysler má rozmery 2400 x 600 x 13,2 mm a je vyrobený v dokonalej kvalite.

Pokrytie plochy: S plochou pokrytia 1,44 m² na panel ponúkajú panely Chrysler široké možnosti, ktoré umožňujú kreativitu a všestrannosť pri premene priestoru.

Balenie: Panely Chrysler sú dômyselne balené po 2 paneloch v krabici a zabezpečujú bezproblémovú prepravu a manipuláciu. Každá krabica poskytuje celkové pokrytie 2,88 m², čo zjednodušuje logistiku pri inštalačných projektoch.

Prijmite sofistikovanosť Art Deco - Pozdvihnite svoj priestor pomocou panelov Chrysler z kolekcie Neo Art Deco, kde sa tradícia stretáva s modernosťou v dokonalej harmónii.

Dodatočné parametre

Kategória: Neo Art Deco kolekcia
Program: Neo Art Deco
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: