Constellation Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1360/AME 1360/FUM 1360/NAT 1360/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Neo Art Deco stelesňuje trvalého ducha štýlu Art Deco, ktorý vznikol vo Francúzsku pred prvou svetovou vojnou. Symbolizuje luxus a pokrok a spája modernosť s tradičným remeselným spracovaním. Naša kolekcia Neo Art Deco vzdáva hold lesku a optimizmu tejto éry a spája súčasnú eleganciu s nadčasovým pôvabom Art Deco.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme súhvezdie: Hviezdokopa z kolekcie Neo Art Deco stelesňuje podstatu ikonického štýlu Art Deco. Panely Constellation, inšpirované nebeskými motívmi a opulentnými materiálmi, vyžarujú sofistikovanosť a rafinovanosť a pozdvihnú každý interiérový priestor s nádychom nadčasového šarmu.

Remeselné spracovanie a kvalita materiálu - Panely Constellation, vyrobené s dôkladnou pozornosťou k detailom, majú vrchnú vrstvu z prvotriedneho prírodného duba, fumovaného duba, amerického orecha alebo duba - saténovo čierneho. Dopĺňa ich robustné 12 mm jadro z čiernej MDF a podklad z drevenej dyhy, ktorý zabezpečuje stabilitu. Tieto panely, zakončené transparentným matným F/R lakom, sú ukážkou vynikajúceho remeselného spracovania a špičkovej kvality.

Spájanie tradície s inováciou - Panely Constellation, ktoré ctia bohaté dedičstvo Art Deco, zároveň bez problémov spájajú tradičné umelecké umenie s moderným dizajnovým cítením. Zložité vzory a luxusné textúry vzdávajú hold pôvodu tohto hnutia a zároveň ponúkajú modernú interpretáciu, ktorá sa hodí do dnešných interiérov.

Pohodlné rozmery a balenie

Rozmery: Každý panel Constellation má dĺžku 2400 mm, šírku 600 mm a hrúbku 13,2 mm, čo ponúka dostatočné pokrytie pre interiérové aplikácie.

Pokrytie plochy: S rozmermi 2400 x 600 mm sa každý panel rozprestiera na ploche 1,44 m², čo je vhodné pre rôzne priestorové usporiadania a dizajnové koncepcie.

Balenie: Panely Constellation sú pohodlne balené po 2 paneloch v krabici a uľahčujú efektívnu manipuláciu a prepravu. Táto konfigurácia balenia ponúka celkové pokrytie 2,88 m² v jednej krabici, čo poskytuje pohodlie a jednoduchosť pri inštalácii.

Pozdvihnite svoj interiér s panelmi Constellation - Zažite nadčasový pôvab štýlu Art Deco s panelmi Constellation z kolekcie Neo Art Deco. Tieto panely, ktoré spájajú tradíciu s inováciou, dodávajú každému priestoru sofistikovanosť a eleganciu a zachytávajú ducha éry definovanej pokrokom a rafinovanosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Neo Art Deco kolekcia
Program: Neo Art Deco
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: