Seto Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1386/AME 1386/FUM 1386/NAT 1386/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Tradícia v spojení s modernou technológiou - Kumiko, uznávaná japonská technika, zložito tká drevené tyče, ktoré vytvárajú rozmanité vzory bez klincov alebo kovových častí. Kolekcia drevených panelov Kumiko vzdáva hold tejto tradícii a spája starobylé remeslo s modernou technológiou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme spoločnosť Seto: Moderná interpretácia

Panely Seto z kolekcie Kumiko sú príkladom spojenia tradície a inovácie. Panely Seto, inšpirované tradičnými vzormi Kumiko, ponúkajú podmanivé rozloženie, ktoré svojou nadčasovou eleganciou pozdvihne každý interiérový priestor.

Remeselné spracovanie a kvalitné materiály - Precízne vyrobené panely Seto sa môžu pochváliť vrchnou vrstvou z prírodného duba, fumovaného duba, amerického orecha alebo duba - saténovo čierneho, ktorú podporuje odolná 12 mm čierna medzivrstva z MDF a základná vrstva z drevenej dyhy na dosiahnutie rovnováhy. Transparentná matná povrchová úprava F/R lakom dodáva punc sofistikovanosti.

Technické špecifikácie panelov Seto - Panely Seto sú starostlivo vyrobené tak, aby spĺňali presné špecifikácie, čo zaručuje optimálny výkon a jednoduchú inštaláciu. Tu sú technické údaje:

Rozmery: Každý panel Seto má rozmery 2400 x 600 x 13,2 mm, čo poskytuje veľkorysú plochu pokrytia pre rôzne aplikácie.

Pokrytie plochy: S rozmermi 2400x600 mm pokrýva každý panel Seto plochu 1,44 m2, takže je vhodný pre veľké aj malé projekty.

Balenie: Panely Seto sú pohodlne balené po 2 paneloch v krabici. Táto konfigurácia balenia ponúka celkové pokrytie 2,88 m2, čo uľahčuje manipuláciu a prepravu.

Jednoduchá inštalácia: Dizajn balenia zabezpečuje jednoduchú manipuláciu a inštaláciu, čo umožňuje efektívne nastavenie a umiestnenie v rôznych priestoroch.

Tieto špecifikácie sú dôkazom dôkladnej pozornosti venovanej detailom a praktickým aspektom, vďaka ktorým sú panely Seto ideálnou voľbou pre architektov, dizajnérov a majiteľov domov, ktorí hľadajú kvalitu a pohodlie vo svojich projektoch.

Pozdvihnite svoj priestor s panelmi Seto - Vyskúšajte nadčasovú krásu a remeselné spracovanie panelov Seto z kolekcie Kumiko. Vďaka bezproblémovému spojeniu tradície a modernosti sú panely Seto dokonalou voľbou na dodanie sofistikovanosti a charakteru každému projektu interiérového dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kumiko kolekcia
Program: Kumiko Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: