Metro Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1363/AME 1363/FUM 1363/NAT 1363/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Neo Art Deco vzdáva hold trvalému odkazu Art Deco, hnutia, ktoré na začiatku 20. storočia stelesňovalo luxus a pokrok. Hnutie Art Deco, ktoré vzniklo vo Francúzsku pred prvou svetovou vojnou, zanechalo nezmazateľnú stopu vo výtvarnom umení, architektúre a dizajne a ovplyvnilo estetiku budov, nábytku a predmetov dennej potreby. ate any interior space, adding sofinistication and character to your surroundings.

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxus, pôvab a pokrok - Art Deco, ktoré kombinovalo moderné štýly s vynikajúcim remeselným spracovaním a bohatými materiálmi, vyžarovalo auru luxusu, pôvabu a technologického optimizmu a odrážalo vieru v lepšiu budúcnosť. Kolekcia Neo Art Deco oslavuje túto ikonickú éru a ponúka jej modernú reinterpretáciu, ktorá sa prikláňa k duchu a lesku Art Deco.

Metro: Súčasná klasika

Medzi výrazné modely tejto kolekcie patrí Metro, ktoré je dôkazom nadčasovej príťažlivosti dizajnu Art Deco. Panely Metro majú vrchnú vrstvu vyrobenú z prvotriednych materiálov, ako je prírodný dub, fumovaný dub, americký orech alebo dub saténový čierny, ktoré vyžarujú sofistikovanosť a eleganciu.

Kvalitné spracovanie a zameranie na detaily - Pod vrchnou vrstvou sa nachádza robustná 12 mm medzivrstva z čiernej MDF dosky, ktorá poskytuje stabilitu a oporu, zatiaľ čo základnú vrstvu tvorí drevená dyha na vyváženie. Panely Metro sú povrchovo upravené transparentným matným F/R lakom a sú ukážkou dôkladnej pozornosti venovanej detailom a remeselnej zručnosti

Rozmery: Dĺžka panelov Metro je 2400 mm, šírka 600 mm a hrúbka 13,2 mm, čo poskytuje dostatočné pokrytie pre vnútorné priestory.

Pokrytie plochy: S rozmermi 2400 × 600 mm sa každý panel Metro rozprestiera na ploche 1,44 metra štvorcového, čo ponúka všestranné využitie na rôzne účely.

Balenie: Vhodné balenie: 2 panely v krabici, panely Metro uľahčujú efektívnu manipuláciu a prepravu. Táto konfigurácia balenia zabezpečuje celkové pokrytie 2,88 metra štvorcového na jednu škatuľu, čo zvyšuje pohodlie pri inštalácii a skladovaní.

Pozdvihnite svoj priestor na vyššiu úroveň - Metro z kolekcie Neo Art Deco svojou kombináciou tradície a inovácie vystihuje podstatu štýlu Art Deco a dodáva každému priestoru nádych nadčasovej elegancie a sofistikovanosti. Zažite pôvab Art Deco s panelmi Metro, ktoré pozdvihnú váš interiér na novú úroveň štýlu a rafinovanosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Neo Art Deco kolekcia
Program: Neo Art Deco
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: