Weave Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1371/AME 1371/FUM 1371/NAT 1371/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Art Deco sa stáva majákom nadčasovej elegancie, ktorá symbolizuje luxus a inovácie. Vzniklo vo Francúzsku pred prvou svetovou vojnou a zmenilo podobu výtvarného umenia, architektúry a dizajnu, pričom sa v ňom snúbila modernosť s remeselnou zručnosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umelecký vplyv a kultúrny význam - Vplyv art deco presahuje hranice času a svojou fúziou moderných štýlov a tradičného remeselného spracovania formuje dizajn. Predstavuje luxus, pôvab a pokrok a odráža vieru v spoločenský pokrok a sľubnú budúcnosť.

Kolekcia Neo Art Deco: Deco: Pocta dedičstvu

Kolekcia Neo Art Deco vzdáva hold tejto ikonickej ére a oslavuje jej ducha pokroku a lesku. Vďaka spojeniu súčasnej estetiky s historickou eleganciou ponúka kolekcia modernú interpretáciu trvalého pôvabu Art Deco.

Panely Weave stelesňujú podstatu kolekcie Neo Art Deco a spájajú tradíciu s inováciou. Každý panel, vyrobený s precíznosťou, má vrchnú vrstvu z prvotriednych materiálov, ako je prírodný dub, fumovaný dub, americký orech alebo dub saténový čierny.

Materiálové zloženie a odborné remeselné spracovanie - Panely Weave, ktoré sú konštruované s veľkou starostlivosťou, sa môžu pochváliť sofistikovaným zložením, ktoré pozostáva z 12 mm medzivrstvy z čiernej MDF a základne z drevenej dyhy, ktorá zabezpečuje stabilitu. Dokončené transparentným matným F/R lakom vyžarujú eleganciu a sofistikovanosť.

Univerzálny dizajn

Rozmery: Každý panel Weave má rozmery 2400x600x13,2 mm, čo poskytuje dostatočné pokrytie.

Pokrytie plochy: S rozmermi 2400x600 mm sa každý panel rozprestiera na ploche 1,44 m², ktorá je vhodná na rôzne aplikácie.

Balenie: V jednom balení sú 2 panely, čo uľahčuje manipuláciu a inštaláciu a poskytuje celkové pokrytie 2,88 m².

Zažite pôvab Art Deco s panelmi Weave z kolekcie Neo Art Deco. Prijmite spojenie tradície a modernosti a dodajte svojim interiérovým priestorom nádych sofistikovanosti a elegancie.

Dodatočné parametre

Kategória: Neo Art Deco kolekcia
Program: Neo Art Deco
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: