Obu Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1395/AME 1395/FUM 1395/NAT 1395/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kumiko je uznávané japonské remeslo, pri ktorom sa zložito prepletajú drevené tyče a vytvárajú sa rozmanité vzory bez použitia klincov alebo kovových častí. Táto starodávna technika sa spolieha na presné nastavenie drážok a uhlov, aby sa vytvorili zložité výrazy. he timeless elegance and universal of Japandi design with the Mid Century panels.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderná pocta v kolekcii Kumiko - Kolekcia drevených panelov Kumiko vzdáva hold tomuto tradičnému umeleckému remeslu a plynulo spája dedičstvo s modernou technológiou. Tieto panely, inšpirované eleganciou Kumiko, ponúkajú modernú interpretáciu klasických vzorov a harmonizujú tradičné remeslo s pokrokom dneška.

Predstavujeme Obu: Súčasné majstrovské dielo - panely Obu, výnimočný model kolekcie Kumiko, stelesňujú spojenie tradície a inovácie. Panely Obu čerpajú inšpiráciu z tradičných vzorov Kumiko a prezentujú podmanivé rozloženie drevených prútov, čím vytvárajú estetiku, ktorá rezonuje s nadčasovou eleganciou.

Vynikajúca konštrukcia panelov Obu - Precízne vyrobené panely Obu majú vrchnú vrstvu vyrobenú z prvotriednych materiálov, ako je prírodný dub, fumovaný dub, americký orech alebo dub saténový čierny. Tieto panely, podopreté robustnou 12 mm medzivrstvou z čiernej MDF a základnou vrstvou z drevenej dýhy pre vyváženosť, sú dokončené transparentným matným F/R lakom, ktorý zaručuje odolnosť a krásu.

Technické špecifikácie panelov Obu - Panely Obu sú starostlivo spracované tak, aby sa zabezpečila ich trvanlivosť a estetický vzhľad. Tu sú štruktúrované špecifikácie:

Vrchná vrstva: Vyrobené z prvotriedneho prírodného duba, fumovaného duba alebo amerického orecha.

Medzivrstva: Pozostáva z 12 mm čiernej MDF dosky na podporu konštrukcie.

Základná vrstva: Obsahuje drevenú dyhu na vyváženie, čím sa zvyšuje stabilita.

Povrchová úprava: Povrchová úprava: Transparentný matný F/R lak pre rafinovaný vzhľad.

Rozmery a balenie - Každý panel Obu má rozmery 2400 mm (dĺžka) x 600 mm (šírka) x 13,2 mm (hrúbka), čo ponúka dostatočné pokrytie. V praktickom balení s 2 panelmi v krabici poskytujú panely Obu celkové pokrytie 2,88 m², čo zaručuje jednoduchú manipuláciu a inštaláciu.

Pozdvihnite svoj priestor s panelmi Obu - ponorte sa do nadčasovej elegancie panelov Obu z kolekcie Kumiko. Vďaka bezproblémovému spojeniu tradície a modernosti panely Obu pozdvihnú každý interiérový priestor a dodajú vášmu okoliu sofistikovanosť a šarm.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kumiko kolekcia
Program: Kumiko Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: