Stripe Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1413/FUM 1413/NAT Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Japandi stelesňuje súčasné dizajnérske hnutie známe ako Japandi. Spojením čistých línií a funkčnosti škandinávskeho dizajnu s nadčasovou eleganciou japonskej estetiky vytvára táto kolekcia harmonické spojenie, ktoré spája to najlepšie z oboch svetov. Výsledkom je vzhľad nadčasovej jednoduchosti a minimalizmu, ktorý sa bez problémov začlení do rôznych štýlov bytového zariadenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odolná konštrukcia - Panely vyrobené na masívnej čiernej MDF doske s hladkým brúseným povrchom sú výnimočne trvanlivé a odolné, takže sú vhodné do suchých interiérových podmienok. Základná vrstva z drevenej dyhy poskytuje dodatočnú stabilitu a zaručuje dlhodobý výkon aj v priestoroch s vysokou intenzitou prevádzky.

Inštalácia bez námahy - Vďaka rýchlej a jednoduchej inštalácii ponúkajú panely bezproblémové riešenie na estetické aj funkčné vylepšenie vášho priestoru. Panely nielenže pozdvihnú vizuálnu príťažlivosť vášho interiéru, ale prispejú aj k väčšiemu komfortu prostredia.

Všestranné možnosti vrchnej vrstvy - Vyberte si z ponuky prémiových materiálov vrchnej vrstvy vrátane prírodného duba, fumovaného duba, amerického orecha alebo dubovo-saténovej čiernej farby, ktoré vyhovujú vašim dizajnovým preferenciám a vytvárajú sofistikovanú atmosféru v každej miestnosti.

Vysokokvalitná konštrukcia - Panely Stripe sú skonštruované s robustnou 12 mm medzivrstvou z čiernej MDF a základnou vrstvou z drevenej dyhy na vyváženie, aby odolali skúške času a zároveň poskytovali výnimočný výkon.

Elegantná povrchová úprava - Panely Stripe, povrchovo upravené transparentným matným F/R lakom, sa môžu pochváliť hladkým a elegantným vzhľadom, ktorý zvýrazňuje prirodzenú krásu drevenej dyhy a dodáva každému interiéru nádych sofistikovanosti.

Rozmery: Každý panel Stripe má rozmery 2400 x 600 x 13,2 mm, čo ponúka značné rozmery vhodné pre širokú škálu projektov interiérového dizajnu. Veľkorysý rozmer zaručuje všestrannosť a prispôsobivosť rôznym priestorom a aplikáciám.

Pokrytie plochy: Panely Stripe pokrývajú plochu 1,44 m² na panel a poskytujú dostatočné pokrytie na účinnú premenu interiérov. Ich rozsiahla plocha umožňuje bezproblémovú integráciu do obytných aj komerčných priestorov, čím zvyšuje estetickú príťažlivosť a funkčnosť každého priestoru.

Balenie: V každej krabici sa nachádzajú 2 panely s celkovým pokrytím 2,88 m² na jednu krabicu. Tento premyslený dizajn balenia zabezpečuje jednoduchú manipuláciu a inštaláciu, čo uľahčuje bezproblémový proces od dodania až po realizáciu. Pozdvihnite svoj interiér bez námahy vďaka nadčasovej elegancii a funkčným výhodám panelov Stripe z kolekcie Japandi.

Dodatočné parametre

Kategória: Japandi kolekcia
Program: Japandi Collection
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: Fumed Oak, Natural Oak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: