Aztec Wood - drevený dekoračný panel

Kód: 1357/AME 1357/FUM 1357/NAT 1357/OAK Zvoľte variant
€199
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Kolekcia Neo Art Deco je oslavou trvalej elegancie štýlu Art Deco, ktorý vznikol vo Francúzsku pred prvou svetovou vojnou. Je symbolom luxusu a pokroku a spája modernosť s tradičným remeselným spracovaním. Kolekcia Neo Art Deco vzdáva hold duchu a lesku tejto éry a zároveň uznáva hlboký vplyv tradičných japonských umeleckých foriem.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme Aztec: Moderná klasika

Panely Aztec z kolekcie Neo Art Deco stelesňujú nadčasovú eleganciu štýlu Art Deco, ktorý vznikol vo Francúzsku pred prvou svetovou vojnou. Symbolizujú luxus a pokrok, harmonizujú modernosť s tradičným remeselným spracovaním a vzdávajú hold duchu a lesku tejto éry.

Remeselná a materiálová dokonalosť - Panely Aztec, vyrobené s dôkladnou precíznosťou, majú vrchnú vrstvu z prvotriedneho prírodného duba, fumigovaného duba, amerického orecha alebo duba - saténovo čierneho, ktorú dopĺňa robustné 12 mm jadro z čiernej MDF dosky a základňa z drevenej dyhy na zabezpečenie stability. Tieto panely, dokončené transparentným matným F/R lakom, sú stelesnením vynikajúceho remeselného spracovania a pozornosti venovanej detailom.

Prelínanie tradície s inováciou - panely Aztec hladko spájajú tradičnú umeleckú zručnosť s moderným dizajnovým cítením, odrážajú dedičstvo tohto hnutia a zároveň ponúkajú modernú estetiku pre dnešné interiéry. Ich zložité vzory a bohaté textúry vzdávajú hold odkazu Art Deco a vnášajú do priestorov sofistikovanosť a rafinovanosť.

Pohodlné rozmery a balenie

Rozmery: Každý panel Aztec má rozmery 2400x600x13,2 mm, čo zaručuje kompatibilitu s rôznymi aplikáciami.

Pokrytie plochy: S veľkorysým pokrytím 1,44 m² na panel ponúkajú panely Aztec všestranný dizajn.

Balenie: Panely Aztec sú vhodne balené po 2 paneloch v krabici a poskytujú celkové pokrytie 2,88 m², čo uľahčuje manipuláciu a inštaláciu.

Pozdvihnite svoj priestor s panelmi Aztec - Zažite pôvab štýlu Art Deco s panelmi Aztec z kolekcie Neo Art Deco. Tieto panely v sebe bez problémov spájajú tradíciu a inováciu, čím každému interiéru dodávajú nádych sofistikovanosti a elegancie a zachytávajú podstatu pokroku a rafinovanosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Neo Art Deco kolekcia
Program: Neo Art Deco
Rozmery: 240 x 60 x 1,32 cm
Balenie: 2 panely v balení - 2,88 m2
Povrchová úprava: Priehľadný lak
Farba: American Walnut, Fumed Oak, Natural Oak, Oak – Satin Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: